Якою має бути сучасна кухня?

Якою має бути сучасна кухня?

Июн 25
Якою має бути сучасна кухня?

Стиль кухонних меблів визначає тональність загального вигляду кухні, а від його функціональних особливостей залежить, наскільки комфортним стане приміщення у використанні. Купівля гарнітуру - це відповідальне завдання і доволі дороге задоволення, тому остаточний вибір треба ретельно продумати.

1. Колір

Класичні відтінки на всі часи лишаються актуальними, і, відповідно останніх тенденцій у розвитку дизайнерських меблів, найпопулярнішими визнаються бежевий, білий і темно-коричневий кольори. Але яскраві і насичені відтінки роблять простір більш цікавим, індивідуальним і відтворюють в кухні особливий характер.

2. Текстура

Щоб меблі для кухні виглядали новітньо і оригінально, обирайте екзотичні породи деревини, наприклад, зебрано, лайсвуд, зірікот або камфору. Мають стильний вигляд і відрізняються особливою міцністю дверцята із високотехнологічного пластику.

3. Скло

Цей міцний і функціональний матеріал легко чистити від пилу і бруду. Звичайно, на ньому залишаються сліди від пальців, але змивати їх набагато легше, ніж з пористої дерев'яної поверхні. Скляні форми роблять кухонний простір легким і повітряним, надаючи йому вишукану елегантність.

4. Використання двох тонів

Надати стилю своєрідності можна за допомогою модного дизайнерського прийому і оформити меблі кухні в двох тонах: верхню частину одним кольором, а нижню - іншим. Один з відтінків, краще верхній, повинен бути світлим і нейтральним, а нижній може бути яким завгодно: темним або яскравим. Нижня частина меблів не так кидається в очі, тому навіть яскраві кольори не будуть набридати, а інтер'єр вийде оригінальним і цікавим.

5. Літаюча кухня

Такий дизайн робить простір новітнім, відкритим і дивно легким: шафи і тумби не ставляться на підлогу, а кріпляться до стіни на невеликій висоті. Щоб підкреслити витонченість і надати більш сучасний вигляд, під шафками можна розмістити підсвічування - це виглядає оригінально і надає приміщенню особливий, сильний характер.

6. Бамбук

Піклування про навколишнє середовище і використання екологічно безпечних матеріалів для виготовлення товарів стали одними з наповажніших трендів сучасності, тому бамбукові меблі знайшли широку популярність. Це невибаглива рослина, що росте дуже швидко і допомагає якщо не зупинити, то хоча б значно уповільнити вирубку лісів. Кухонні шафки, виконані з масиву бамбука, виглядають красиво й цікаво, а по міцності майже не поступаються дубовим.

Выбираем практичную мебель для детской комнаты
Стильные кухонные аксессуары
Выбираем ножи для стейка
Выбираем качественную мойку
Холодильник — необходимый атрибут на любой кухне

Комментировать